
Wholesale Stainless Steel Desert Cactus Pendant Necklace With Mirror Polishing
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Mirror Polishing |
| Weight | 3g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images







Wholesale Stainless Steel Desert Cactus Pendant Necklace With Mirror Polishing
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Mirror Polishing |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Mirror Polishing |
| Weight | 3g |





















