
Wholesale Stainless Steel Electroplated Bowknot Earrings And Clavicle Chain Set Accessories For Women
Wholesale Stainless Steel Electroplated Bowknot Earrings And Clavicle Chain Set Accessories For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Stainless Steel Bow Necklace,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images










Wholesale Stainless Steel Electroplated Bowknot Earrings And Clavicle Chain Set Accessories For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Stainless Steel Bow Necklace,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Stainless Steel Bow Necklace,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |





















