
Wholesale Stainless Steel Electroplated Flower Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Western Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $6.13
-65%$6.13
$2.15More Images





Wholesale Stainless Steel Electroplated Flower Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Western Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Western Style,Minimalist |
| Weight | 50g |





















