
Wholesale Stainless Steel Electroplated Jewelry With Cross Crown Roman Numerals Patterns For Women Accessories
Wholesale Stainless Steel Electroplated Jewelry With Cross Crown Roman Numerals Patterns For Women Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images











Wholesale Stainless Steel Electroplated Jewelry With Cross Crown Roman Numerals Patterns For Women Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |





















