
Wholesale Stainless Steel Electroplated Plant Flowers Pattern Round Stud Earrings Bracelet Necklace Threepiece Set For Women
Wholesale Stainless Steel Electroplated Plant Flowers Pattern Round Stud Earrings Bracelet Necklace Threepiece Set For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Jewelry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images








Wholesale Stainless Steel Electroplated Plant Flowers Pattern Round Stud Earrings Bracelet Necklace Threepiece Set For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Jewelry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Jewelry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |





















