
Wholesale Stainless Steel Electroplated Sun Moon Stars Clouds Universe Pattern Accessories Set For Women
Wholesale Stainless Steel Electroplated Sun Moon Stars Clouds Universe Pattern Accessories Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Stainless Steel Sun And Moon Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Office Lady Style,Minimalist |
| Weight | 3g |
Original: $1.21
-65%$1.21
$0.42More Images












Wholesale Stainless Steel Electroplated Sun Moon Stars Clouds Universe Pattern Accessories Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Stainless Steel Sun And Moon Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Office Lady Style,Minimalist |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Stainless Steel Sun And Moon Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Office Lady Style,Minimalist |
| Weight | 3g |























