
Wholesale 316L Stainless Steel Five Leaf Clover Letter Pendant Necklace With Electroplating Fashion Jewelry For Women
Wholesale 316L Stainless Steel Five Leaf Clover Letter Pendant Necklace With Electroplating Fashion Jewelry For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $2.86
-65%$2.86
$1.00More Images






























Wholesale 316L Stainless Steel Five Leaf Clover Letter Pendant Necklace With Electroplating Fashion Jewelry For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























