
Wholesale 316L Stainless Steel Fourleaf Clover Pendant Necklace With Electroplating Treatment And Letter Pattern For Women
Wholesale 316L Stainless Steel Fourleaf Clover Pendant Necklace With Electroplating Treatment And Letter Pattern For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Patch | Shell |
| Pattern | Leaves,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Original: $2.81
-65%$2.81
$0.98More Images





























Wholesale 316L Stainless Steel Fourleaf Clover Pendant Necklace With Electroplating Treatment And Letter Pattern For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Patch | Shell |
| Pattern | Leaves,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Patch | Shell |
| Pattern | Leaves,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |























