
Wholesale Stainless Steel Geometric Earrings With Electroplating Drop Shaped And Wave Patterns For Women
Wholesale Stainless Steel Geometric Earrings With Electroplating Drop Shaped And Wave Patterns For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Wave,U-Shaped,Drop-Shaped,Geometric Type |
| Properties 1 | Earrings |
| Properties 3 | Earrings |
| Property 2 | Eardrops |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images











Wholesale Stainless Steel Geometric Earrings With Electroplating Drop Shaped And Wave Patterns For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Wave,U-Shaped,Drop-Shaped,Geometric Type |
| Properties 1 | Earrings |
| Properties 3 | Earrings |
| Property 2 | Eardrops |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Wave,U-Shaped,Drop-Shaped,Geometric Type |
| Properties 1 | Earrings |
| Properties 3 | Earrings |
| Property 2 | Eardrops |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























