
Wholesale Stainless Steel Geometric Electroplated Women's Fashionable Ear Studs
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images



















Wholesale Stainless Steel Geometric Electroplated Women's Fashionable Ear Studs
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |





















