
Wholesale Stainless Steel Geometric Fish Pattern Handmade Ladies Earrings With 18K Electroplating For Diy Jewelry Supplies
Wholesale Stainless Steel Geometric Fish Pattern Handmade Ladies Earrings With 18K Electroplating For Diy Jewelry Supplies
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images








Wholesale Stainless Steel Geometric Fish Pattern Handmade Ladies Earrings With 18K Electroplating For Diy Jewelry Supplies
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Fish |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























