
Wholesale Stainless Steel Geometric Grinding Nk Chain Hip Hop Punk Trendy Jewelry Necklace
| Chain Style | Nk |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 12g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images



Wholesale Stainless Steel Geometric Grinding Nk Chain Hip Hop Punk Trendy Jewelry Necklace
| Chain Style | Nk |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Nk |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 12g |





















