
Wholesale Stainless Steel Geometric Hollow Circle Ring With Electroplating Treatment
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Free Size |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images





Wholesale Stainless Steel Geometric Hollow Circle Ring With Electroplating Treatment
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Free Size |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Free Size |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















