
Wholesale Stainless Steel Geometric Minimalist Electroplated Cring Puncture Nasal Ring And Ear Bone Nail
Wholesale Stainless Steel Geometric Minimalist Electroplated Cring Puncture Nasal Ring And Ear Bone Nail
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival |
| Precious Metal Quality | Standard |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 100g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images















Wholesale Stainless Steel Geometric Minimalist Electroplated Cring Puncture Nasal Ring And Ear Bone Nail
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival |
| Precious Metal Quality | Standard |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival |
| Precious Metal Quality | Standard |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 100g |























