
Wholesale Stainless Steel Geometric Pattern Pendant Necklace With Vacuum Electroplated In Furnace 18K Gold Color Protection
Wholesale Stainless Steel Geometric Pattern Pendant Necklace With Vacuum Electroplated In Furnace 18K Gold Color Protection
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $2.30
-65%$2.30
$0.80More Images

















































Wholesale Stainless Steel Geometric Pattern Pendant Necklace With Vacuum Electroplated In Furnace 18K Gold Color Protection
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |





















