
Wholesale Stainless Steel Geometric Pendant Necklace With Adjustable Chain Furnace Vacuum Electroplated 18K Gold Color Retention Unisex
Wholesale Stainless Steel Geometric Pendant Necklace With Adjustable Chain Furnace Vacuum Electroplated 18K Gold Color Retention Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images









































Wholesale Stainless Steel Geometric Pendant Necklace With Adjustable Chain Furnace Vacuum Electroplated 18K Gold Color Retention Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |





















