
Wholesale Stainless Steel Geometric Ring For Men And Women With Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Meiwei |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images




Wholesale Stainless Steel Geometric Ring For Men And Women With Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Meiwei |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Meiwei |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















