
Wholesale Stainless Steel Geometric Ring Jewelry Twocolor Plated Electroplating
| Gender | Multi-Faceted,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Multi-Faceted |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images




Wholesale Stainless Steel Geometric Ring Jewelry Twocolor Plated Electroplating
| Gender | Multi-Faceted,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Multi-Faceted |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Multi-Faceted,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Multi-Faceted |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















