
Wholesale Stainless Steel Geometric Round Flower Earrings For Women Electroplated Fashion Accessories
Wholesale Stainless Steel Geometric Round Flower Earrings For Women Electroplated Fashion Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $4.65
-65%$4.65
$1.63More Images





Wholesale Stainless Steel Geometric Round Flower Earrings For Women Electroplated Fashion Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |





















