
Wholesale Stainless Steel Geometric Sixpointed Star Diamond Necklace For Women And Men Light Luxury Minimalist Style
Wholesale Stainless Steel Geometric Sixpointed Star Diamond Necklace For Women And Men Light Luxury Minimalist Style
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Null,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.38
-65%$1.38
$0.48More Images







Wholesale Stainless Steel Geometric Sixpointed Star Diamond Necklace For Women And Men Light Luxury Minimalist Style
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Null,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Null,Minimalist |
| Weight | 5g |























