
Wholesale Stainless Steel Geometric Snake Polish Earrings For Men And Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 35g |
Original: $4.19
-65%$4.19
$1.47More Images





Wholesale Stainless Steel Geometric Snake Polish Earrings For Men And Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 35g |





















