
Wholesale 316L Stainless Steel Geometric Ushape Electroplated Retro Light Luxury Simple Fashion Women's Earrings
Wholesale 316L Stainless Steel Geometric Ushape Electroplated Retro Light Luxury Simple Fashion Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $4.70
-65%$4.70
$1.65More Images








Wholesale 316L Stainless Steel Geometric Ushape Electroplated Retro Light Luxury Simple Fashion Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























