
Wholesale Stainless Steel Gold Earrings Necklace Set With Bear Pattern Pendants And Ochain Electroplated With Letters Numbers Text Design
Wholesale Stainless Steel Gold Earrings Necklace Set With Bear Pattern Pendants And Ochain Electroplated With Letters Numbers Text Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Gold,Steel Color |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images






















































Wholesale Stainless Steel Gold Earrings Necklace Set With Bear Pattern Pendants And Ochain Electroplated With Letters Numbers Text Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Gold,Steel Color |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Gold,Steel Color |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















