
Wholesale 316L Stainless Steel Gold Plated Geometric S Chain Necklace
| Chain Style | S Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images











Wholesale 316L Stainless Steel Gold Plated Geometric S Chain Necklace
| Chain Style | S Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | S Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























