
Wholesale Stainless Steel Heart Pendant Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating For Women
Wholesale Stainless Steel Heart Pendant Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images














































































Wholesale Stainless Steel Heart Pendant Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























