
Wholesale Stainless Steel Heart Shape Light Luxury Style Jewelry Set With Electroplating Treatment Including Necklace And Earrings
Wholesale Stainless Steel Heart Shape Light Luxury Style Jewelry Set With Electroplating Treatment Including Necklace And Earrings
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images




















Wholesale Stainless Steel Heart Shape Light Luxury Style Jewelry Set With Electroplating Treatment Including Necklace And Earrings
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























