
Wholesale Stainless Steel Lovely Totem Pattern Round Bead Ear Hook Spring Ear Hook Color Earrings Accessories With Gold Electroplating
Wholesale Stainless Steel Lovely Totem Pattern Round Bead Ear Hook Spring Ear Hook Color Earrings Accessories With Gold Electroplating
| Dimensions | - |
|---|---|
| Electroplating | Gold For Real Gold Plating |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Totem |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images





Wholesale Stainless Steel Lovely Totem Pattern Round Bead Ear Hook Spring Ear Hook Color Earrings Accessories With Gold Electroplating
| Dimensions | - |
|---|---|
| Electroplating | Gold For Real Gold Plating |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Totem |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | - |
|---|---|
| Electroplating | Gold For Real Gold Plating |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Totem |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























