
Wholesale Stainless Steel Natural Style Geometric And Leaf Patterned Electroplated Triangle Blade Lava Texture Earrings For Women
Wholesale Stainless Steel Natural Style Geometric And Leaf Patterned Electroplated Triangle Blade Lava Texture Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Leaves,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images



























Wholesale Stainless Steel Natural Style Geometric And Leaf Patterned Electroplated Triangle Blade Lava Texture Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Leaves,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Leaves,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















