
Wholesale 316L Stainless Steel Necklace With Letters Numbers Text Pattern And Cross Chain For Couple
Wholesale 316L Stainless Steel Necklace With Letters Numbers Text Pattern And Cross Chain For Couple
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.83
-65%$1.83
$0.64More Images













Wholesale 316L Stainless Steel Necklace With Letters Numbers Text Pattern And Cross Chain For Couple
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























