
Wholesale Stainless Steel Non Piercing Lip Ring With Cross Sunflower Zircon Pendant Simple Style Electroplating Process
Wholesale Stainless Steel Non Piercing Lip Ring With Cross Sunflower Zircon Pendant Simple Style Electroplating Process
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | As Shown In The Figure |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images










Wholesale Stainless Steel Non Piercing Lip Ring With Cross Sunflower Zircon Pendant Simple Style Electroplating Process
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | As Shown In The Figure |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | As Shown In The Figure |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























