
Wholesale Stainless Steel O Cross Thread Chain Necklace Bracelet With Geometric Style And Electroplating
Wholesale Stainless Steel O Cross Thread Chain Necklace Bracelet With Geometric Style And Electroplating
| Factory Direct Sales | Spot Thread O Cross Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Necklace Bracelet | Cross-Border E-Commerce Bracelet Necklace |
| Occasion | Personality Trend |
| Original Design | Original Design Basic Chain |
| Pattern | 1:1 Smooth Twist Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | Middle |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $3.02
-65%$3.02
$1.06More Images





Wholesale Stainless Steel O Cross Thread Chain Necklace Bracelet With Geometric Style And Electroplating
| Factory Direct Sales | Spot Thread O Cross Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Necklace Bracelet | Cross-Border E-Commerce Bracelet Necklace |
| Occasion | Personality Trend |
| Original Design | Original Design Basic Chain |
| Pattern | 1:1 Smooth Twist Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | Middle |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Factory Direct Sales | Spot Thread O Cross Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Necklace Bracelet | Cross-Border E-Commerce Bracelet Necklace |
| Occasion | Personality Trend |
| Original Design | Original Design Basic Chain |
| Pattern | 1:1 Smooth Twist Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | Middle |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 1g |























