
Wholesale Stainless Steel Ochain Necklace With Geometric Pattern And Real Gold Plating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Electroplating | Gold For Real Gold Plating |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Quantity | Bag |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 30g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images






Wholesale Stainless Steel Ochain Necklace With Geometric Pattern And Real Gold Plating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Electroplating | Gold For Real Gold Plating |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Quantity | Bag |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Electroplating | Gold For Real Gold Plating |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Quantity | Bag |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 30g |























