
Wholesale Stainless Steel Ring Ins Cold Retro Style Round Shape 18K Gold Plated
| Electroplating | 18K Gold Plating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Round |
| Size | 12Mm |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $1.19
-65%$1.19
$0.42More Images
















Wholesale Stainless Steel Ring Ins Cold Retro Style Round Shape 18K Gold Plated
| Electroplating | 18K Gold Plating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Round |
| Size | 12Mm |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | 18K Gold Plating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Round |
| Size | 12Mm |
| Style | Ins Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























