
Wholesale Stainless Steel Round Shell Letter Pendant Jewelry Accessories Necklace Electroplated 18K Diy Handmade Fashion Style
Wholesale Stainless Steel Round Shell Letter Pendant Jewelry Accessories Necklace Electroplated 18K Diy Handmade Fashion Style
| Dimensions | - |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | - |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $0.76
-64%$0.76
$0.27More Images
























































Wholesale Stainless Steel Round Shell Letter Pendant Jewelry Accessories Necklace Electroplated 18K Diy Handmade Fashion Style
| Dimensions | - |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | - |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | - |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | - |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























