
Wholesale Stainless Steel Simple Geometric Style Snake Bone Chain Bracelet With Pendant Beads And Electroplating Treatment For Women
Wholesale Stainless Steel Simple Geometric Style Snake Bone Chain Bracelet With Pendant Beads And Electroplating Treatment For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Health Care Function | Beautiful |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $2.96
-65%$2.96
$1.04More Images


Wholesale Stainless Steel Simple Geometric Style Snake Bone Chain Bracelet With Pendant Beads And Electroplating Treatment For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Health Care Function | Beautiful |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Health Care Function | Beautiful |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















