
Wholesale Stainless Steel Stacking Style Geometric Pearl Chain Necklace With Electroplating
Wholesale Stainless Steel Stacking Style Geometric Pearl Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Stacking Style |
| Weight | 15g |
Original: $1.38
-65%$1.38
$0.48More Images




Wholesale Stainless Steel Stacking Style Geometric Pearl Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Stacking Style |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Stacking Style |
| Weight | 15g |





















