
Wholesale Stainless Steel Stud Earrings With Sunflower Geometric Pattern And Electroplating Treatment For Women
Wholesale Stainless Steel Stud Earrings With Sunflower Geometric Pattern And Electroplating Treatment For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Japan And South Korea |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.78
-65%$2.78
$0.97More Images























Wholesale Stainless Steel Stud Earrings With Sunflower Geometric Pattern And Electroplating Treatment For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Japan And South Korea |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Japan And South Korea |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















