🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Stainless Steel Ushaped Geometric Electroplating Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Select Color
Select Spec
From $1.05
Original: $3.00
-65%Wholesale Stainless Steel Ushaped Geometric Electroplating Women's Earrings—
$3.00
$1.05More Images



























Wholesale Stainless Steel Ushaped Geometric Electroplating Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















