
Wholesale 316L Stainless Steel Water Drop Earrings For Women With Electroplating Design
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images






Wholesale 316L Stainless Steel Water Drop Earrings For Women With Electroplating Design
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























