
Wholesale Stud Earrings 304 Stainless Steel Geometric Czech Diamond 24K Real Gold Plated Nickelfree Ethylene Oxide Disinfected Unisex
Wholesale Stud Earrings 304 Stainless Steel Geometric Czech Diamond 24K Real Gold Plated Nickelfree Ethylene Oxide Disinfected Unisex
| Disinfection Treatment | Ethylene Oxide Disinfection |
|---|---|
| Electroplating Process | 24K Real Gold Plating,Nickel-Free Treatment |
| Gender | Unisex |
| Material | 3Mm,4Mm |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images
















Wholesale Stud Earrings 304 Stainless Steel Geometric Czech Diamond 24K Real Gold Plated Nickelfree Ethylene Oxide Disinfected Unisex
| Disinfection Treatment | Ethylene Oxide Disinfection |
|---|---|
| Electroplating Process | 24K Real Gold Plating,Nickel-Free Treatment |
| Gender | Unisex |
| Material | 3Mm,4Mm |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Disinfection Treatment | Ethylene Oxide Disinfection |
|---|---|
| Electroplating Process | 24K Real Gold Plating,Nickel-Free Treatment |
| Gender | Unisex |
| Material | 3Mm,4Mm |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























