
Wholesale Stud Earrings Copper Flower Drop Shape Geometric Zirconia For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Small Fragrance,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Original: $2.24
-65%$2.24
$0.78More Images



Wholesale Stud Earrings Copper Flower Drop Shape Geometric Zirconia For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Small Fragrance,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Small Fragrance,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |























