
Wholesale Stud Earrings Zinc Alloy Geometric Irregular Fold Corrugated Smooth Petal Bow Style With Stainless Steel Ear Needles And Electroplating
Wholesale Stud Earrings Zinc Alloy Geometric Irregular Fold Corrugated Smooth Petal Bow Style With Stainless Steel Ear Needles And Electroplating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images

















Wholesale Stud Earrings Zinc Alloy Geometric Irregular Fold Corrugated Smooth Petal Bow Style With Stainless Steel Ear Needles And Electroplating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |





















