
Wholesale Student Women's Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Square Dial Butterfly Pattern
Wholesale Student Women's Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Square Dial Butterfly Pattern
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Weight | 18g |
Original: $2.21
-65%$2.21
$0.77More Images







Wholesale Student Women's Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Square Dial Butterfly Pattern
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Weight | 18g |























