
Wholesale Titanium Alloy Geometric Star Stud Earrings With Electroplating And Minimalist Highend Piercing Design For Unisex
Wholesale Titanium Alloy Geometric Star Stud Earrings With Electroplating And Minimalist Highend Piercing Design For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $2.93
-65%$2.93
$1.03More Images










Wholesale Titanium Alloy Geometric Star Stud Earrings With Electroplating And Minimalist Highend Piercing Design For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |























