
Wholesale Titanium Steel And Brass Women's Cartoon Geometric Diamond Inlaid Butterfly Water Drop Necklace Accessories
Wholesale Titanium Steel And Brass Women's Cartoon Geometric Diamond Inlaid Butterfly Water Drop Necklace Accessories
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Brass |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images





Wholesale Titanium Steel And Brass Women's Cartoon Geometric Diamond Inlaid Butterfly Water Drop Necklace Accessories
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Brass |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Brass |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |























