
Wholesale Titanium Steel And Copper Dropshaped Electroplated Women's Light Luxury Niche Design Clavicle Necklace
Wholesale Titanium Steel And Copper Dropshaped Electroplated Women's Light Luxury Niche Design Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images




Wholesale Titanium Steel And Copper Dropshaped Electroplated Women's Light Luxury Niche Design Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























