
Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Geometric Electroplated Necklace And Bracelet Jewelry For Women
Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Geometric Electroplated Necklace And Bracelet Jewelry For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| High End Bracelet | Luxury High-End Bracelet |
| Jewelry Necklace | Bracelet Girls |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images








Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Geometric Electroplated Necklace And Bracelet Jewelry For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| High End Bracelet | Luxury High-End Bracelet |
| Jewelry Necklace | Bracelet Girls |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| High End Bracelet | Luxury High-End Bracelet |
| Jewelry Necklace | Bracelet Girls |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |





















