
Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Retro Geometric Ochain Necklace With December Birthstone Pendant Plated In 18K Gold Color Unisex
Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Retro Geometric Ochain Necklace With December Birthstone Pendant Plated In 18K Gold Color Unisex
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images
















Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Retro Geometric Ochain Necklace With December Birthstone Pendant Plated In 18K Gold Color Unisex
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |





















