
Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Rhinestone Fish Hook Marine Jewelry Necklace And Bracelet Set For Women With Electroplating
Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Rhinestone Fish Hook Marine Jewelry Necklace And Bracelet Set For Women With Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Daily Necessities |
| Weight | 50g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images






Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Rhinestone Fish Hook Marine Jewelry Necklace And Bracelet Set For Women With Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Daily Necessities |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Daily Necessities |
| Weight | 50g |





















