
Wholesale Titanium Steel Bow Snake Bone Chain Necklace With Electroplating For Women And Men
Wholesale Titanium Steel Bow Snake Bone Chain Necklace With Electroplating For Women And Men
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Lattice | Imitation Pearl Necklace |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wind | Shattered Silver Necklace |
| Weight | 6g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images








Wholesale Titanium Steel Bow Snake Bone Chain Necklace With Electroplating For Women And Men
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Lattice | Imitation Pearl Necklace |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wind | Shattered Silver Necklace |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Lattice | Imitation Pearl Necklace |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wind | Shattered Silver Necklace |
| Weight | 6g |























